Aplinkos diena 2020

Rugsėjo 22-ąją Eurovia Lietuva dalyvavo Vinci grupės organizuojamoje Aplinkos dienoje. Šios dienos proga vyko konkursas, kurio esmė – išrinkti pačias geriausias, inovatyviausias idėjas skirtas spręsti aplinkosaugos problemas. Pasisakyti aplinkos saugojimo ir tausojimo temomis, dalintis praktika ir pateikti idėjas pakvietėme visus Vilniaus ir Klaipėdos administracijos, statybų, laboratorijų, gamyklų ir karjero darbuotojus.

Eurovia bendrovėje su aplinkosauga susiję uždaviniai apima 7 sritis, t. y., energetiką, CO2 emisijas, vandentvarką, atliekas, cheminius produktus, neigiamus veiksnius ir biologinę įvairovę. Eurovia Lietuva tikslas – prisidėti prie aplinkos saugojimo tokiais mažais žingsniais kaip rūšiavimo sistema statybvietėse ar stoginių įrengimas frezuotam asfaltui, taip siekiant sumažinti energijos suvartojimą, kuomet nereikia džiovinti sušlapusių medžiagų, iki tokių didelių ir ambicingų projektų kaip PowerRoad – kelio, kuris gamina energiją, gali apšildyti pastatus ir žiemą tirpdyti sniegą (daugiau apie PowerRoad žr.: https://www.power-road.com/en/).

Kartu su „Eurovia Lietuva“ norime kurti pridėtinę vertę bei gyventi švarioje ir sveikoje aplinkoje. Prie to galime prisidėti kiekvienas!