VGTU studentų vizitas Riešės asfaltbetonio gamykloje

2019 m. lapkričio 13 d. Jaunųjų Kelininkų klubo „Kelelis“ nariai bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto pirmojo ir antrojo kurso studentai lankėsi AB „Eurovia Lietuva“ Riešės asfaltbetonio gamykloje.

Susitikimo metu AB „Eurovia Lietuva“ gamybos vadovas Domas Matulevičius atvykusius svečius pakvietė apsižvalgyti gamyklos teritorijoje bei papasakojo apie gamykloje taikomas technologijas. Vizito metu studentai turėjo puikią progą susipažinti su asfalto gamybos ypatumais, sužinoti apie gamybos proceso eigą bei kokios medžiagos šiam procesui yra naudojamos. Gamybos vadovas studentams taip pat papasakojo apie priemones, kurios yra naudojamos siekiant išlaikyti mišinio gamybos tolygumą.

Vizito metu svečiai apsilankė ir gamyklos bokštelyje, kuriame atliekama gamybos proceso kontrolė bei galėjo užduoti ir gauti atsakymus į jiems aktualius klausimus.

Tikimės, kad šis vizitas leido studentams daugiau sužinoti apie  rūpimą sritį ir jos subtilybes bei būsimiems jauniesiems specialistas pravers ateityje.