Naujienos

Daugiausiai mokesčių per 2020 metus sumokėjusios statybų įmonės

Daugiausiai mokesčių per 2020 metus sumokėjusios statybų įmonės - vasario 2, 2021

Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė 50 daugiausiai mokesčių per 2020 metus sumokėjusių įmonių, vykdančių statybų veiklą, sąrašą. Daugiausiai mokesčių šiemet tarp statybų bendrovių sumokėjo įmonės „YIT Lietuva“ (10,2 mln. eurų), „Kauno tiltai“ (9,6 mln. eurų), „Naujasis Užupis“ (9,4 mln. eurų), „Eurovia Lietuva“ (7,69 mln. eurų), „Panevėžio keliai“ (7,67 mln. eurų) ir kt.

Tarp statybų bendrovių, vykdančių kelių statybos darbus, „Eurovia Lietuva“ (7,69 mln.) patenka į Top 3 daugiausiai mokesčių per 2020 metus sumokėjusių kelių tiesimo įmonių.

Daugiausiai mokesčių per 2020 metus sumokėjusios statybų įmonės

Peržiūrėti
Atnaujinome žaliosios elektros energijos sertifikatą!

Atnaujinome žaliosios elektros energijos sertifikatą! - sausio 6, 2021

Eurovia Lietuva jau nuo 2017 metų naudoja tik žaliąją elektros energiją. Džiaugiamės, jog, 2021-uosius metus pradedame atnaujinę AEI sertifikatą!

AEI – atsinaujinantys elektros šaltiniai, kurių pagalba į atmosferą patenka mažiau kenksmingų medžiagų, kurios spartina klimato kaitą. Šis sertifikatas užtikrina, kad 100% mūsų procesuose naudojamos energijos pagaminama iš atsinaujinančių elektros šaltinių.

 

Peržiūrėti
Aplinkos diena 2020

Aplinkos diena 2020 - rugsėjo 24, 2020

Rugsėjo 22-ąją Eurovia Lietuva dalyvavo Vinci grupės organizuojamoje Aplinkos dienoje. Šios dienos proga vyko konkursas, kurio esmė – išrinkti pačias geriausias, inovatyviausias idėjas skirtas spręsti aplinkosaugos problemas. Pasisakyti aplinkos saugojimo ir tausojimo temomis, dalintis praktika ir pateikti idėjas pakvietėme visus Vilniaus ir Klaipėdos administracijos, statybų, laboratorijų, gamyklų ir karjero darbuotojus.

Eurovia bendrovėje su aplinkosauga susiję uždaviniai apima 7 sritis, t. y., energetiką, CO2 emisijas, vandentvarką, atliekas, cheminius produktus, neigiamus veiksnius ir biologinę įvairovę. Eurovia Lietuva tikslas – prisidėti prie aplinkos saugojimo tokiais mažais žingsniais kaip rūšiavimo sistema statybvietėse ar stoginių įrengimas frezuotam asfaltui, taip siekiant sumažinti energijos suvartojimą, kuomet nereikia džiovinti sušlapusių medžiagų, iki tokių didelių ir ambicingų projektų kaip PowerRoad – kelio, kuris gamina energiją, gali apšildyti pastatus ir žiemą tirpdyti sniegą (daugiau apie PowerRoad žr.: https://www.power-road.com/en/).

Kartu su „Eurovia Lietuva“ norime kurti pridėtinę vertę bei gyventi švarioje ir sveikoje aplinkoje. Prie to galime prisidėti kiekvienas!

 

Peržiūrėti
VGTU studentų vizitas Riešės asfaltbetonio gamykloje

VGTU studentų vizitas Riešės asfaltbetonio gamykloje - lapkričio 21, 2019

2019 m. lapkričio 13 d. Jaunųjų Kelininkų klubo „Kelelis“ nariai bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto pirmojo ir antrojo kurso studentai lankėsi AB „Eurovia Lietuva“ Riešės asfaltbetonio gamykloje.

Susitikimo metu AB „Eurovia Lietuva“ gamybos vadovas Domas Matulevičius atvykusius svečius pakvietė apsižvalgyti gamyklos teritorijoje bei papasakojo apie gamykloje taikomas technologijas. Vizito metu studentai turėjo puikią progą susipažinti su asfalto gamybos ypatumais, sužinoti apie gamybos proceso eigą bei kokios medžiagos šiam procesui yra naudojamos. Gamybos vadovas studentams taip pat papasakojo apie priemones, kurios yra naudojamos siekiant išlaikyti mišinio gamybos tolygumą.

Vizito metu svečiai apsilankė ir gamyklos bokštelyje, kuriame atliekama gamybos proceso kontrolė bei galėjo užduoti ir gauti atsakymus į jiems aktualius klausimus.

Tikimės, kad šis vizitas leido studentams daugiau sužinoti apie  rūpimą sritį ir jos subtilybes bei būsimiems jauniesiems specialistas pravers ateityje.

 

Peržiūrėti
AB „Eurovia Lietuva“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas

AB „Eurovia Lietuva“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas - spalio 21, 2019

AB „Eurovia Lietuva“ įgyvendina projektą AB „Eurovia Lietuva“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projektas įgyvendinamas pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-T-846.

Prieš keturis dešimtmečius veiklą pradėjusi Vilniaus kelių valdyba Nr.9 – viena seniausių kelių tiesimo įmonė mūsų šalyje. Šiandien bendrovė vadinasi „Eurovia Lietuva“. Ji tęsia jau kelis dešimtmečius susiformavusias tradicijas, Vilniaus krašte pritaikydama naujausias ir pažangiausias kelininkų darbo technologijas. Per keturis veiklos dešimtmečius nepakito pagrindinis principas: kiekviename objekte užtikrinti aukščiausią darbų kokybę. Jau daugiau nei dešimtmetį „Eurovia Lietuva“ priklauso Prancūzijos kapitalo įmonėms, pastaruoju metu – didžiausiai Europos kelių tiesimo bendrovei „Eurovia“, gyvuojančiai daugiau nei šimtą metų. Ryšiai su Prancūzijos kelininkais leido išplėsti ryšius su klientais ir partneriais daugelyje Europos valstybių. Siekiant patenkinti aukštus klientų lūkesčius, įgyvendinti sudėtingus, inovatyvius projektus, reikalingi aukštos kvalifikacijos specialistai. Reikia nuolat investuoti į įmonės darbuotojų kvalifikaciją, žinias bei gebėjimus. Būtent tai ir yra pagrindinė priežastis, paskatinusi rašyti projektą AB „Eurovia Lietuva“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas.

Įgyvendinus projekto veiklas kokybiniai teigiami pokyčiai turės įtaką tikslinių grupių dalyviams, nes kvalifikacijos pakėlimas ne tik suteiks profesinių žinių, bet ir padidins darbuotojų vidinę motyvaciją, pasitikėjimą savimi. Svarbu pažymėti, kad po projekto įgyvendinimo tikslinių grupių dalyviai išsaugos galimybė toliau veikti darbo rinkoje ir būti joje konkurencingi. Projekto rezultatai turės teigiamos įtakos darbuotojų darbo rezultatyvumui ir efektyvumui. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą investuojama – 105 687,20 Eur.

Kontaktai:

El. P. – dgusiene@eurovia.lt

Peržiūrėti
Atidarytas karjeras Pašilių kaime

Atidarytas karjeras Pašilių kaime - lapkričio 26, 2018

2018 metų lapkričio 29 d. AB „Eurovia Lietuva“ atidarė pirmąjį įmonės gyvavimo istorijoje karjerą Pašilių kaime ir pradėjo sausai sijoto smėlio (0/5) bei žvirgždo (4/16,16/32 ir didesni) produkciją. Karjero teritorija apima 26 hektarus ir joje bus galima išgauti 2.9 mln. m3 išteklių.

Peržiūrėti