Kodėl verta prisijungti prie Eurovia kolektyvo?

Eurovia Lietuva priklauso Prancūzijos kapitalo įmonių grupei, kuri sudaro pastaruoju metu didžiausią Europos kelių tiesimo bendrovę – Eurovia, gyvuojančią daugiau nei šimtą metų. Ne vieną dešimtmetį bendrovė užsiima kelių, gatvių, geležinkelių tiesimu bei remontu, oro uostų statyba, gerbūvio darbais, inžinierinių ir požeminių tinklų įrengimu.

Žmonės mūsų bendrovėje yra ypač vertinami, nes talentingi, sąžiningi, darbštūs ir iniciatyvūs darbuotojai lemia bendrovės rezultatus.

Mes siūlome savo darbuotojams galimybę mokytis, kelti savo kvalifikaciją bei užtikriname materialinę ir socialinę gerovę. Vertiname kiekvieno darbuotojo asmeninį indėlį įgyvendinant bendrovės tikslus, suteikiame galimybę darbuotojui realizuoti savo turimas profesines žinias bei įgyti naujų žinių, pritaikant jas tiesiogiai praktikoje. Visada palaikome darbuotojų iniciatyvą diegiant technologines naujoves.

AB „Eurovia Lietuva“ svarbiausios vertybės yra profesionalumas, atsakingumas,  nuolatinis tobulėjimas, komandinis darbas, savitarpio supratimas bei pagarba.

Jeigu Jus domina darbas mūsų bendrovėje, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą el. paštu – cv@eurovia.lt

Darbuotojų atsiliepimai


Akimirkos ir džiaugsmas pastačius inžinerinį statinį, kuris tarnaus ne vienerius metus mane motyvuoja labiausiai. Žinojimas, kad tu prisidėjai prie jo įgyvendinimo leidžia tau nesustoti dirbti ir siekti pačio geriausio rezultato. Jei žemiškiau, gaunamas pasitikėjimas įmonėje ir atlygis už tai yra taip pat didžiulė motyvacija“ – Žilvinas, vyr. statybų vadovas.