Kodėl verta prisijungti prie Eurovia kolektyvo?

Eurovia Lietuva priklauso Prancūzijos kapitalo įmonių grupei, kuri sudaro pastaruoju metu didžiausią Europos kelių tiesimo bendrovę – Eurovia SA, gyvuojančią daugiau nei šimtą metų. Ne vieną dešimtmetį bendrovė užsiima kelių, gatvių, geležinkelių tiesimu bei remontu, oro uostų statyba, gerbūvio darbais, inžinierinių ir požeminių tinklų įrengimu.

Eurovia Lietuva žmonės yra ypač vertinami, nes talentingi, sąžiningi, darbštūs ir iniciatyvūs darbuotojai lemia bendrovės rezultatus.

Mes siūlome savo darbuotojams galimybę mokytis, kelti savo kvalifikaciją bei užtikriname materialinę ir socialinę gerovę. Vertiname kiekvieno darbuotojo asmeninį indėlį įgyvendinant bendrovės tikslus, suteikiame galimybę darbuotojui realizuoti savo turimas profesines žinias bei įgyti naujų žinių, pritaikant jas tiesiogiai praktikoje. Visada palaikome darbuotojų iniciatyvą diegiant technologines naujoves.

AB „Eurovia Lietuva” svarbiausios vertybės yra profesionalumas, atsakingumas,  nuolatinis tobulėjimas, komandinis darbas, savitarpio supratimas bei pagarba.

Jeigu Jus domina darbas mūsų bendrovėje, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą el. paštu – cv@eurovia.lt.

Eurovia Lietuva žmonės


„Stebint iš šono, tai gali atrodyti paprastas ir ypatingų žinių nereikalaujantis darbas. Tačiau aš manau, kad tai yra įdomus, kruopštumo ir atsakingumo reikalaujantis darbas. Kasdien tenka atlikti įvairiausius matavimus ir žymėjimus, norint tinkamai įgyvendinti numatytus kelio statybos darbus. Šiame darbe man labiausiai patinka matyti per laiką besikeičiantį kelio ar objekto vaizdą, prie kurio pasikeitimo galiu prisidėti asmeniškai“ Jonas, kelio darbininkas.


„Eurovia Lietuva atlikta praktika labai daug naudos suteikė baigiamojo darbo ruošimui – įgavau nemažai žinių, kurias galėjau pritaikyti. Įspūdžių ir prisiminimų tikrai labai daug, bet svarbiausia šiame darbe – turėti daug noro, o tuomet su laiku ateina sudėtingesni, įdomesni darbai ir taip auga patirtis“ Donatas, buvęs praktikantas, šiuo metu Eurovia Lietuva darbų vadovas.


„Man patinka dirbti įmonėje, kuri yra stabili, puoselėja žmogiškąsias vertybes ir skatina tobulėti. Eurovia Lietuva džiugina nuolat leisdama tobulinti įgūdžius ir keltis kompetenciją, siųsdama į mokymus. Tai leidžia ne tik kaupti žinias, bet ir kilti karjeros laiptais“ Mindaugas, mechanikas-dispečeris.


„Šiame darbe svarbu, kad viskas vyktų pagal grafiką, saugiai ir kokybiškai. Šioje rolėje turite gebėti planuoti laiką, numatyti darbo jėgos, mechanizmų ir medžiagų poreikį. Taip pat teks dažnai bendrauti su užsakovais ir techniniais prižiūrėtojais, tvarkyti dokumentacijas. Eurovia Lietuva nuostabi vieta tobulėjimui – čia suteikiamas pasitikėjimas, nuolat vertinami geri rezultatai. Darbą kasdien lydi naujausios technologijos ir modernūs darbo metodai“ Andrius, darbų vadovas.