Polimerais modifikuotas bitumas

Polimerais modifikuotas bitumas – tai bitumas, kurio standartinės savybės keičiamos panaudojant vieną ar daugiau organinių polimerų. Polimerais modifikuotas bitumas su pagerintomis savybėmis automatiškai keičia statybos produktų (asfaltų ir bituminių emulsijų) eksploatacines savybes. Dėl šios priežasties statybos produktai, turintys savyje polimerais modifikuotą bitumą, naudojami aukštesnės kategorijos kelių dangų konstrukcijose.

Eurovia Lietuva polimerais modifikuotą bitumą gamina nuo 1999 metų  pasitelkdama specialiąją modifikavimo įrangą Riešės asfalto gamykloje. Mūsų sukaupta patirtis suteikia galimybę užsakovui pasiūlyti įvairius polimerais modifikuotus bitumus, kurie skirti ne tik automobilių kelių statybai, bet ir kitam panaudojimui.

Šiuo metu gaminami visi polimerais modifikuoti bitumai, nurodyti Automobilių kelių bitumų ir polimerais modifikuotų bitumų techninių reikalavimų apraše TRA BITUMAS 08/14

Eurovia Lietuva yra pasirengusi gaminti ir kitus polimerais modifikuotus bitumus, atitinkančius standarto LST EN 14023 Bitumas ir bituminiai rišikliai. Polimerais modifikuotų bitumų techninių reikalavimų sistema reikalavimus, atsižvelgdama į specifinius užsakovų poreikius  prieš tai suderinus polimerais modifikuotų bitumų eksploatacines savybes.

Polimerais modifikuotas bitumas gali būti transportuojamas ne tik pirkėjo, bet tiekiamas ir gamintojo transportu, prieš tai suderinus kiekius ir pristatymo terminus.